piątek, 29 czerwca 2012

Waaakacje ♥

Hej Hej ! :* 
Widzimy się po długiej przerwie : 3 Tym razem na stałe ? Zobaczymy :D W każdym razie na całe wakacje ! 

Dzisiaj zaczęliśmy ten cudowny okres czasowy :3 Tegoroczne wakacje nie zapowiadają się jakoś bardzo cudownie, ale mam wielewiele planów, które mam nadzieje wypalą. Dziś wystąpiły pewne komplikacje z moim wyjazdem do Lubiatowa, także się zdenerwowałam. Liczę, że wraz z Emi coś wymyślimy i mojemu tacie przejdzie złe nastawienie :c Muszę tam jechać ! Już za bardzo się przywiązałam z faktem, że właśnie tam będę ! 

Z tym człowiekiem zamierzam podbić Lubiatowo : 3
Dzisiaj po godzinie 9:00 zawitałam u Angeliki - ogarnąć prezenty dla nauczycieli. Oczywiście nasza klasa tak się zebrała, że na ostatnią chwilę wszystko musiałyśmy robić, na szczęście: dałyśmy radę .. Ale w sumie: My byśmy nie dały ?! ]:-> 
Hahaha, przybliżam Wam nasze krzywe mordki : 3 
Zdjęcie z maja : )) 
Zakończenie roku strasznie mi się dłużyło .. Szczerze mówiąc jestem z siebie dumna, ponieważ myślałam, że powtórzy się sytuacja z balu 3 gim. i będę ryczeć <lol2> jednak nic takiego się nie stało, Daga była silna i pokazała wszystkim, że nie płacze ! i o ! <lol2> Zastanawia Was może dlaczego miałabym płakać skoro jestem w 1 i za rok wrócę do tej szkoły ? Otóż bardzo zżyłam się z 3 klasami, byli tam moi przyjaciele, moi wrogowie, albo po prostu ludzie bez których ZSI wydaje się puste .. Już tyle osób odeszło .. Co roku odchodzą osoby, które moim zdaniem najwięcej robią dla tej szkoły, teraz jest ich tak mało .. Jestem ciekawa jak nasza kochana 9 będzie funkcjonować za 5 lat ..

Trochę się rozpisałam .. Ciekawe czy komuś się to będzie chciało czytać .. Aktualnie mykam robić bezy :3

3 komentarze: